Chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach? Otrzymywać najnowsze informacje o produktach i kody rabatowe? Zapisz się do newslettera już teraz.

Newsletter


  Follow us

  Wyszukiwarka

  O NAS.

  HISTORIA NASZEJ FIRMY

  Jesteśmy firmą rodziną , od ponad 35 lat zajmujemy się produkcją ceramiki. Firma nasza mieści się w Starej Fabryce Porcelitu w Tułowicach, w miejscu historycznie związanym z produkcją ceramiki.

  Proces produkcji traktujemy kompleksowo : od przygotowania surowców, mas i szkliw ceramicznych aż po finalny produkt.   Dzięki własnemu  laboratorium technologicznemu możemy dokładnie kontrolować każdy etap procesu. Daje nam to również możliwości tworzenia inowacyjnych rozwiązań.

  W naszej pracy łączymy doświadczenie, tradycję i pomysłowość wielu pokoleń. Z pasją podchodzimy do tworzenia nowych wzorów.

  To właśnie różnorodność produkcji, wysoka jakość, wiedza i doświadczenie sprawiły , że nasze produkty cieszą  się dużym uznaniem w kraju i za granicą.

  Dlaczego OLLAS?

  Zainteresowanie współczesnymi problemami świata takimi jak zmiany klimatu, zanieczyszczenie środowiska, nieracjonalna gospodarka zasobami zainspirowały nas do poszukiwania prostych sposobów radzenia sobie z nimi. Efektem poszukiwań był między innymi system nawadniania z wykorzystaniem ‘glinianych’ ceramicznych naczyń (z hiszp. Olla), stosowany od 4000 lat na terenach dotkniętych suszą.
  W ten sposób postanowiliśmy połączyć genialny w swojej prostocie starożytny pomysł na nawadnianie ze współczesną nowoczesną myślą technologiczną oraz naszym potencjałem.

  Brak praw do rejestracji
  X